ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

   Лісництва ДП «Вовчанське ЛГ» активно розпочали роботу по  проведенню лісокультурної компанії весни 2016 року.

   Розроблено та затверджено проекти лісових культур , згідно яких планується посадити більше 100 га лісових культур та провести доповнення на площі 151 га. Протягом березня місяця лісовою охороною лісгоспу викопано сіянців сосни та берези  з  теплиць в кількості 550 тис. шт., посаджено 15,5 га лісових культур сосни звичайної, проведено доповнення вже створених лісових культур на площі 12,3 га. Лісгоспом вирощено   посадкового матеріалу в кількості 883 тис. шт. на площі 1,46 га, а саме сосни звичайної  - 555 тис. шт., сосни кримської – 74 тис. шт. , дуба звичайного – 185 тис. шт., вічнозелених декоративних порід - 8,6 тис. шт. В поточному році проведено заготівлю шишок сосни звичайної  1544 кг та отримано насіння 18 кг. Отже, посівним та посадковим матеріалом лісгосп повністю забезпечений. Слід зазначити, що лісгосп забезпечує насінням сосни  та посадковим матеріалом не лише власні потреби, але й сусідні лісгоспи та області.

   До Всеукраїнських акцій «За чисте довкілля», «Зелена весна», «Майбутнє лісу в твоїх руках» ДП «Вовчанське ЛГ»  пропонує всім підприємствам району та громадянам придбати вічнозелені та інші декоративні саджанці в асортименті з розсадників Жовтневого (тел.: 4-24-67), Рубіжанського ( тел.: 9-03-16) та Старосалтівського (тел.: 6-13-13) лісництв.

    Своєчасна підготовка до весняних робіт - запорука успіху, тому колектив лісгоспу пропонує всім небайдужим до природи рідного краю, найближчим часом залучитися до благоустрою своїх садиб, офісів, вулиць і вже також готуватися до весняних робіт, своєчасність проведення яких напряму пов’язана з їх якістю.

 

  Інженер лісових культур ДП «Вовчанське ЛГ» І. В. Радюк