ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

  Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-Р «Деякі питання проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.03.2016 № 75 «Про проведення в Харківській області щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою, в лісництвах ДП «Вовчанське лісове господарство» розпочато всеукраїнську акцію з  благоустрою «За чисте довкілля».

  Залучили всіх працівників лісництв до участі в проведенні цієї акції та наведенню благоустрою на території господарств лісництв, вздовж доріг Вовчанськ – Харків, Вовчанськ-Шебекіно, прибирання відходів на несанкціонованих сміттєзвалищах, впорядкувані присадибні та закріплені території, доозеленення контор лісництв. Провели підстригання вічнозелених насаджень в господарствах лісництв.

 

 

 

  Також профспілкова організації проведе огля –конкурс на краще лісництво по благоустрою господарств лісництв, цехів переробки та транспортного цеху з присвоєнням призових місць.