ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 22 квітня поточного року відбулося розширене засідання колегії Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства. На колегію були запрошені представники ДСНС в Харківській області, керівництво санаторію «Роща», громадські екологічні організації, голови первинних профспілкових організацій та відповідальні за ведення кадрової роботи лісогосподарських підприємств Управління.
 Під час проведення колегії заслухані виступи спеціалістів обласного управління та директорів підприємств з питань готовності державних лісогосподарських підприємств обласного управлінння до пожежонебезпеченого періоду 2016 року, проаналізовано хід лісокультурної кампанії та підведені підсумки господарсько-фінансової діяльності за І квартал 2016 року. Під час обговорення відмічені здобутки, намічені шляхи усунення недоліків в роботі, підведені підсумки.
 За підсумками господарсько-фінансової діяльності підприємств Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства за І квартал 2016 року:
 Перше місце виборов колектив ДП «Ізюмське лісове господарство»,
 Друге місце – ДП «Вовчанське лісове господарство»,
 Третє місце – ДП «Куп’янське лісове господарство».
 Призери нагороджені Почесними грамотами управління та грошовими преміями.

Прес-служба Харківського ОУЛМГ.