ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 У Харківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбувся семінар-нарада з відповідальними за ведення кадрової роботи лісогосподарських підприємств щодо правових аспектів управління персоналом.

 Всі учасники заходу спочатку взяли участь у розширеній обласній колегії директорів Управління, що проходила на базі державного підприємства «Жовтневе лісове господарство», на якій розглядалося питання підготовки кадрів для лісового господарства в Чугуєво-Бабчанському лісовому коледжі. Директор коледжу Хворостяний Р.Ф. доповів про загальні вимоги до вступу до коледжу, надав інформацію щодо проходження навчання студентів, яких направляли на навчання керівники лісгоспів Управління, а також запросив на заочне навчання тих працівників, які ще не мають відповідної фахової освіти.

 Начальник відділу кадрів, юридичного забезпечення Управління Муковоз С.В. під час проходження семінару доповів про стан роботи з кадрового забезпечення лісогосподарських підприємств та про зміни в законодавчій базі, котрі стосуються роботи працівників кадрових служб, довів до учасників семінару інформацію щодо особливостей заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру.

 Даний захід пройшов досить продуктивно, під час семінару кадровики активно обговорювали практичні питання, які виникали під час робочого процесу.