ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 Керівники державного підприємства «Вовчанське лісове господарство» провело на закріпленій території «День довкілля». В акції прийняття прийняли участь всі 131 працівників лісгоспу. Нами було придбані прибуткові  та закріплені території всіх підрозділів: Чайківського, Жовтневого, Старицького, Рубіжанського, Старосалтівського, Хотімлянського, контори ДП «Вовчанське ЛГ» та Рубіжанського цеху переробки деревини. 

 Було прибрано території лісового фонду, що примикають до лісових автомобільних доріг  та населених пунктів. Лісовою охороною та спеціалістами ДП «Вовчанське ЛГ» було поновлено та пофарбовано протипожежні  шлагбауми, встановлені для перекриття  непланових доріг  в хвойні насадження встановлено два нових протипожежних аншлагів на автотрасі Вовчанськ-Харків, наведено порядок в трьох збутових лісгоспом рекреаційних пунктах. Також, було проведено озеленення  закріплених за лісництвами територій, було висаджено 2,2 тис. декоративних дерев та 1,2 тис кущів. Зусиллями лісової охорони було ліквідовано 27  несанкціонованих звалищ на території лісів району та вивезено 32м. куб. сміття та побутових  відходів, очищено  від сміття 0,6 тис. грн. берега Печенізького водоймища.

 Всім  бажаючих для проведення даної акції було реалізовано декоративні та вічнозелені сажанці.

 Лісова охорона та адміністрація  ДП «Вовчанське ЛГ» закликає всіх жителів та гостей Вовчанського району  берегти природу рідного краю: не смітити у лісі, дотримуватись правил пожежної безпеки в лісах. Попереджує що всіх винних в цих порушеннях будуть притягувати до адміністрації відповідальної згідно чинного законодавства України.

 

Начальник відділу лісового господарства                               М. О. Лебеденко

ДП «Вовчанське лісове господарство»