ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

24 червня голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Миколайович Мірошник, керуючий справами виконавчого апарату, керівник секретаріату Вовчанської районної ради Сергій Петрович Круподеря та голова Вовчанської міської ради Володимир Сергійович Шевченко привітали кращих представників трудових колективів з наступаючими святами: Днем Молоді та Днем Конституції України та вручили почесні грамоти.

Начальник транспортного цеху ДП «Вовчанське лісове господарство» Білецький Юрій Павлович був нагороджений спільною грамотою Вовчанської РДА, Вовчанської районної ради та Вовчанської міської ради за сумлінну, добросовісну працю, активну громадську позицію, з нагоди Дня Конституції.

Секретар керівника ДП «Вовчанське лісове господарство» Шевченко Марія Юріївна нагороджена спільною грамотою Вовчанської РДА, Вовчанської районної ради та Вовчанської міської ради за сумлінну, добросовісну працю, активну громадську позицію, з нагоди дня молоді та Дня Конституції.

Успіхів, натхнення, здоров’я і невичерпної енергії, миру і добра також побажав директор ДП «Вовчанське ЛГ» Пієв С.М. працівникам лісгоспу.