ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

З настанням тривалого періоду сухої та спекотної погоди, в Україні щодня виникають лісові пожежі. Вогонь знищує десятки гектарів лісових масивів,

На території району оголошено найвищий, п'ятий клас пожежної небезпеки. В таку спекотливу погоду ліси найбільш пожежонебезпечні. Пожежі в лісах виникають з різних причин: через суху погоду, випалювання рослинності, іноді діти у пошуках розваг йдуть до лісу та самі розводять вогнища, а найчастіше, через необережне поводження з вогнем відпочиваючих.

З метою запобігання пожеж в лісових масивах, працівниками лісового господарства проводяться рейди по місцям масового відпочинку громадян в лісах. Під час рейдів, з громадянами проводяться роз’яснення щодо заборони розведення вогню у лісах.

ДП «Вовчанське ЛГ» звертається до відпочиваючих. Будьте уважними та обережними з вогнем, дотримуйтесь правил пожежної безпеки. При виявленні пожежі - не в падайте в паніку, не метушіться та не приймайте поспішних, необдуманих рішень. Якщо ви побачили хмари диму над лісом негайно телефонуйте за номером «101».

Категорично забороняється підпалювати ліс з метою подачі сигналу порятунку. Ні в якому разі не дозволяється використовувати сигнальні ракети та піротехнічні вироби біля лісових масивів.

Не залишайтесь байдужим до природного багатства!

Адміністрація ДП «Вовчанське ЛГ»