ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Шановні друзі, дорогі колеги, всіх тих, хто ліс охороняє, всіх тих, хто природу свою береже, вітаю з Міжнародним днем лісів!
Важлива справа, яку ми робимо разом сьогодні, вкрай корисна для майбутніх поколінь. Ліси – це наше національне надбання, життя, вони мають важливе екологічне, соціальне та економічне значення, вони є домівкою для тварин і скарбом для людей! Адже ліс – це наші легені, наше здоров’я!
Для нас із Вами це свято особливе, тому, що розвиток Вовчаннщини нерозривно пов’язаний із галуззю лісового господарства, а долі і трудовий шлях багатьох жителів – зі збереженням екології, розвитком туризму, залісненням й деревообробною галуззю!
Зелене свято – це привід посадити нове дерево або алею, проявивши турботу не тільки до себе і своїх близьких, але і про майбутні покоління, яким доведеться жити на Срібній землі. 
Закликаю Вас проявляти турботу і увагу до навколишніх нас зелених насаджень, що, безсумнівно, є запорукою здорового майбутнього на нашій Землі.
 
Директор ДП "Вовчанське ЛГ"                                        Сергій Пієв