ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
 У відповідності до Плану проведення тренування органів управління та сил територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Харківської області проводяться тренування по темі: «Дії органів управління та сил територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Харківської області під час ліквідації наслідків пожеж в природних екосистемах».
 Захід проводився під керівництвом першого заступника Харківської облдержадміністрації Тетяни Єгорової-Луценко та начальника Головного управління ДСНС у Харківській області Олександра Волобуєва.
 В ході практичної частини тренувань відпрацьовується питання гасіння лісових пожеж.
Протягом 15,16 квітня здійснюються обльоти природних екосистем. В огляді природних екосистем приймають участь начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Скляров, представники Головного управління ДСНС України у Харківській області та районних державних адміністрацій.