ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Одним із основних завдань лісівників є здійснення комплексу заходів, спрямованих на збереження лісів від пожеж. За ініціативою директора Пієва Сергія було придбано за власні кошти та встановлено на території ДП "Вовчанське ЛГ" в Старосалтівському лісництві телесистему типу ВПК-1800 яка оснащена функціоналом електронної карти, яка є реальне відображення азимуту направлення, та поєднана в мережу систем раннього виявлення лісових пожеж на Державному підприємстві разом з телесистемою ВПК-1600 на Жовтневому лісництві, створюючи потужний модуль раннього виявлення лісових пожеж.

Протягом 2021 року підприємством заплановано влаштувати 295 км мінералізованих смуг та провести догляд за діючими смугами – 2130,00 км. Встановлено знаки попереджувального характеру на лісових дорогах та засоби наглядної агітації на протипожежну тематику. Через офіційний сайт підприємства та через засоби масової інформації постійно ведеться інформування населення, щодо бережного ставлення до лісових масивів та суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у лісах. 4 пожежних автомобілі завжди готові на випадок лісових пожеж, пожежні бійці та лісова охорона забезпечена усім необхідним. Придбано протипожежні плуги, бензинові мотопомпи, сучасні мотооприскувачі Forte 33WF-767 - 30 шт., створено запас паливно-мастильних матеріалів.