ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Кабмін затвердив порядок використання коштів для інвентаризації лісів, також, за словами прем'єра Дениса Шмигаля, план у найближчій перспективі висадити 1 млрд дерев - цілком реальне завдання.

Про це прем'єр заявив під час засідання уряду.

"Не менш важливе регіональне питання - це інвентаризація лісів. Затверджуєм порядок використання коштів, аби в повній мірі провести цю інвентаризацію за наступні 4 роки", - сказав Шмигаль, відкриваючи засідання уряду.

Згодом уряд підтримав це рішення - цього року на відповідні заходи передбачається майже 20 млн грн.

За словами прем'єра, таку масштабну та комплексну реформу лісової галузі запущено вперше за історію незалежності.

"Ми запускаємо інвентаризацію лісів, що дасть можливість зрозуміти всю інформацію про їх кількість та якість.

Дуже активно впроваджуємо цифровізацію, аби знищити всі можливі корупційні фактори. Вже зараз починається бета-тестування двох найбільших послуг лісової галузі у цифровому форматі - отримання лісорубного квитка й сертифіката про походження лісоматеріалів", - додав Шмигаль.

"У найближчій перспективі є план висадити 1 млрд дерев. Цілком реальне завдання від президента України, адже лише торік в Україні, за даними Держлісагентства, було висаджено майже 200 млн молодих дерев. Тому будем прискорюватись - і це надзвичайно важливо", - резюмував прем'єр.