ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

     Такий актуальний призив на білбордах лісгоспу як призив для лісівників, які охороняють ліс від пожеж.

     Розпорядження Харківської обласної державної адміністрації № 280 від 02.07.2016 «Про заборону відвідування населенням хвойних лісів і в’їзду до лісів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки»

 -  є дуже актуальним в такий надзвичайно пожежний небезпечний період,який стався в липні та на початку серпня місяця. Підпорядковані лісництва забезпечують виконання розпорядження в своїй роботі. Так майстром лісу Рубіжанського лісництва (яке протягом трьох  кварталів )займає перше місце в лісгоспі серед лісництв ) Уваровим Р.О. за 1 півріччя 2016 року складено 14 протоколів (із 26 по лісництву) за ст.77 КупАП за порушення Правил пожежної безпеки в лісах України.

     До спільних лісоохоронних заходів залучаються працівники правоохоронних органів, які також активно приймають участь в охороні лісу від пожеж.

Але головною проблемою в районі залишається випалювання сухої рослинності та пожнивних залишків на сільськогосподарських полях.

     На сьогоднішній день сили пожежогасіння підприємства, з метою запобігання лісових пожеж, здійснили понад 30 виїздів на гасіння пожеж на землях суміжних користувачів. Лісгоспом виконується комплекс заходів щодо збереження лісових насаджень району особливо вздовж траси Вовчанськ – Харків. Постійно поновлюються мінералізовані полоси, прибираються порубкові залишки, ведеться догляд за ЛЕП, які проходять в лісових насадженнях.

     Спільно з ДСНС України в Вовчанському районі проводилися навчання щодо гасіння лісових пожеж, перевіряються водозабори та доступ до них . Працюють ПХС-I типу в лісництвах, ведеться спостереження з пожарних вишок, які обладнані відео спостереженнями. Але пожежу краще попередити, чим її загасити.

Давайте разом збережемо ліс для нас і наших нащадків.

 

 інженер охорони та захисту лісу   Темніков Д.В.