ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
05.08.2021 начальник Харкiвського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергiй Дмитренко провів засідання колегії, на якій були розглянутi такi питання:
 
1. Стан виконання протипожежних заходів.
Виступили: Заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Торяник Анатолій Олексійович та начальник відділу організації охорони і захисту лісу,мисливського господарста та охорони праці Желтоног Сергій Анатолійович.
2. Питання створення нових лісів та інвентаризації лісових земель на виконання Указу Президента України від 07.06.2021 № 228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів».
Виступив начальник відділу лісового господарства, лісовідновлення, лісорозведення та використання лісових ресурсів Любчич Микола Васильович.
3. Стан охорони лісів від незаконних порубів та інших лісових порушень.
4.Використання лісових ресурсів підприємствами Харківського ОУЛМГ.
5. Підсумки господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за перше півріччя 2021 р.
Виступила: начальник відділу економіки та фінансів Дземан Оксана Юріївна.
Начальник Харкiвського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергiй Дмитренко відмітив необхідність провести аналіз ефективності використання лісових ресурсів по кожному державному лісогосподарському підприємству та забезпечити ефективність фінансово-господарської діяльності підприємств, також звернув увагу керівників підприємств щодо необхідності налагодження ефективної взаємодії лісівників з місцевими громадами та інформування громад та ЗМІ про діяльність державних лісогосподарських підприємств.