ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

20 серпня 2021 року в залі засідань міської ради відбувся урочистий прийом Вовчанського міського голови Анатолія СТЕПАНЦЯ з нагоди Дня Незалежності України.

У святкових заходах взяли участь директор ДП “Вовчанське ЛГ” Сергій ПІЄВ та провідний інженер охорони праці Віталій ТЕМНІКОВ, також представники сільського господарства, промисловості, підприємництва, освіти, медицини, культури, спорту, прикордонники, правоохоронці, учасники АТО, громадські діячі тощо.

За багаторічну, сумлінну працю, особистий вагомий внесок у підвищення ефективності ведення лісового та мисливського господарства Вовчанської громади та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України грамотою Вовчанської міської ради нагороджується ПІЄВ Сергій Миколайович.

За сумлінну працю, особистий вагомий внесок у підвищення ефективності ведення лісового та мисливського господарства Вовчанської громади та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України подякою Вовчанської міської ради висловлюється ТЕМНІКОВ Віталій Геннадійович.