ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
З вересня поточного року начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Дмитренко з робочим візитом відвідав ДП «Вовчанський лісгосп».
Його основною метою було інспектування роботи лісгоспу та знайомство з колективом підприємства.
В рамках візиту начальник управління детально ознайомився з роботою підрозділів, підпорядкованих ДП «Вовчанський лісгосп» а саме: Жовтневого лісництва, Старицького лісництва, Рубіжанського лісництва, Старосалтівського лісництва , Хотімлянського лісництва, Рубіжанського цеху переробки деревини та транспортного цеху.
Під час поїздки начальником оглянуто лісокультурне виробництво, протипожежні автомобілі та обладнання, робота цеху переробки деревини, а також нижнього складу. У кожному лісництві та цеху зустрівся з колективами підрозділів та вислухав їхні питання та побажання.
В рамках робочої поїздки до ДП "Вовчанський лісгосп" начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Дмитренко та директор ДП "Вовчанський лісгосп" Сергій Пієв зустрілися з Старосалтівським селищним головою Коноваловим Едуардом Павловичем.
 
В ході зустрічи були обговорені питання щодо реалізації вимог указу Президента України від 07.06.2021 року № 228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів», та про виділення земельних площ під лісорозведення, які в майбутньому забезпечать збільшення лісистості України.
Наприкінці зустрічі в актовій залі лісгоспу була проведена підсумкова нарада, де були розглянуті проблемні питання для підприємства та лісового господарства області.
 
Під час свого виступу директор лісгоспу Сергій Пієв надав детальну інформацію про роботу підприємства, а також доповів про перспективи розвитку та фактори, що цьому заважають.
 
В ході наради зі своїми питаннями виступили головні спеціалісти лісгоспу та керівники структурних підрозділів.
Начальник управління зазначив: «Головними завданнями підприємства є і буде – лісовідновлення, охорона лісу від пожеж та незаконних рубок, захист лісу від шкідників та хвороб, раціональне використання лісосировинних ресурсів».
Під час свого виступу Сергій Дмитренко зазначив, що ДП “Вовчанський лісгосп” є одним із кращих підприємств Харківської області, а те, на якому високому рівні ведеться лісокультурне господарство, протипожежна діяльність та переробка деревини на підприємстві можна ставити в приклад лісгоспам не тільки області, а і лісової галузі в цілому.