ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

08 жовтня по 30 листопада Держлісагентство проводить громадську акцію «Створюємо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна».
На Харківщині в рамках Акції заплановано проведення відповідних заходів з лісовідновлення, лісорозведення та озеленення населених пунктів.
До Акції приєднаються територіальні громади та інші лісокористувачі області, на землях яких також заплановане створення нових лісів, з метою примноження зелених насаджень області.
До доброї справи може долучитися кожен охочий і посадити власне дерево. Таким чином можна зробити особистий внесок у збільшення лісистості краю.
Запрошуємо усіх небайдужих приєднатися до проведення акції “Створюємо ліси разом”
За інформацією звертатися до відповідальної особи по забезпеченню комунікації в рамках акції “Створюємо ліси разом”: головний спеціаліст Едуард Бондаренко – 099-751-14-87
Про хід виконання програми можна буде дізнатися на сайті “Зелена країна.