ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

05.10.2021 начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Дмитренко з робочою поїздкою відвідав ДП «Вовчанське лісове господарство»

В ході робочої поїздки були проінспектовані лісові ділянки які підготовлені під заліснення у рамках програми Президента України «Зелена країна». На зазначених ділянках лісгоспу прибрана лісосічна захаращеність, вивезена уся ліквідна лісопродукція, якісно проведені роботи з підготовки грунту.

Також було оглянуто територію Старосалтівського лісництва на якій проводяться роботи з її реконструкції та оновлення. Триває масштабні сучасні ремонтні роботи контори.

Подвір’я садиби оновлюється сучасним покриттям. У лісництві проводиться капітальний ремонт тепличного комплексу за сучасними технологіями.

Підприємством придбано за влісні кошти в поточному році нове причипне та навісне обладнання для підготовки грунту, для створення в подальшому лісових культур, а саме: ПЛ-75; КНГ-1,8; КНГ-2,5; РН-60 (2шт.)