ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

У рамках всесвітньої акції "Озеленення планети", в рамках якої за один день по всій країні та за її межами буде висаджено мільйон дерев та програми Президента України «Зелена країна».  

30 жовтня 2021 року на запрошення директора ДП «Вовчанське ЛГ» Сергія ПІЄВА в день проведення відповідних заходів прийняли участь начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій ДМИТРЕНКО, Народний Депутат України Дмитро ШЕНЦЕВ, депутати Харківської обласної ради, працівники Харківської ОДА, працівники ДСНС, члени спортивних клубів, учні шкільних лісництв, лісова охорона та працівники лісгоспу.

В цей день було висаджено в Старосалтівському лісництві 8000 сосни, 3400 сіянців дуба у Рубіжанському лісництві та 4000 дуба в Хотімлянському лісництві.