ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Прийміть щирі вітання із найголовнішими святами нашої держави - Днем Державного прапора України та 25-ю річницею  незалежності України. День незалежності України став всенародним святом, тріумфом ідей свободи та демократії. Його святковий настрій не в силі затьмарити ані труднощі сьогодення, ані політичні негаразди. Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Перед Україною, її громадянами нині стоїть складне, але дуже важливе  завдання – розбудувати суверенну, вільну та незалежну державу. І всі разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності України. Від щирого серця зичу вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, достатку, миру та злагоди, щедрої долі, успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання рідної країни. І нехай завжди гордо майорить над Україною один із символів її незалежності – синьо - жовтий  Прапор!

Директор ДП «Вовчанське ЛГ»

Пієв С.М.