ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Учнівське лісництво «Вовчансько-Хутірське»

Історія українського народу, який був сформований на межі дикого поля, пов’язана з лісом. Ліс – це не тільки дерева, його називають фабрикою здоровя легенями планети, зберігачем родючості грунтів. Це природний комплекс, куди входять тварини, рослини, птахи, комахи та мікроорганізми. Ліси відіграють важливу стабілізуючу роль у масштабах всієї планети. Це добре розуміють члени учнівського лісництва.

Коротка довідка.

Рік утворення – 2003.

Ініціатор –  Державне підприємство «Вовчанське лісове господарство».

Напрямки роботи: догляд за лісом, висаджування дерев, збір насіння лісових дерев та кущів, виготовлення шпаківень, екскурсії до лісу, вивчення флори та фауни регіону, виготовлення колекцій, гербаріїв, утримання дендропарку, озеленення території школи, вирощування посадкового матеріалу, участь у різноманітних екологічних заходах.

Практична діяльність учнівського лісництва

У виробничому житті своїх старших колег беруть активну участь школярі. Вони знайомляться з діяльністю лісгоспу, вирощують садивний матеріал, доглядають за зеленими насадженнями, упорядковують територію школи, розвішують годівниці для птахів та шпаківні, проводять екскурсії у природу та вивчають флору та фауну рідного краю. Стало традицією проведення у школі акцій «Збережемо первоцвіти», «Замість ялинки – новорічний букет», «Листя в грунт». Активну участь беруть учні у таких конкурсах: вироби з природничого матеріалу, малюнки про природу, казки на екологічну тему, твори на тему «Ліс».  Важливим напрямком діяльності учнів є науково-дослідницька робота та участь в обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв, на якому була представлена у 2018 році робота на тему «Розмноження хвойних рослин та використання їх для потреб озеленення».