ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

17 вересня 2018 року, з нагоди відзначення в Україні Дня рятівника, відбувся урочистий прийом, на якому заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Наталя Гордієнко та голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець урочисто привітали працівників Вовчанського районного відділу ДСНС України у Харківській області з їх професійним святом та вручили кращим працівникам служби цивільного захисту Вовчанського району спільні почесні грамоти голови Вовчанської районної державної адміністрації та голови Вовчанської районної ради.

З нагоди свята, керівники району побажали усім рятівникам міцного здоров’я, благополуччя, достатку, вагомих професійних здобутків, успіхів, злагоди та миру.

Зі словами щирих привітань до колег також звернувся начальник Вовчанського районного відділу ДСНС України у Харківській області Микола Воронков, який подякував колегам за сумлінну і віддану працю, за нелегку, проте відповідальну службу і побажав усім щасливої долі, мирного неба та родинного затишку!

Також слова вітання пролунали від начальника Вовчанського відділу поліції Сергія Човпана, та голів громад району.

Головний лісничий ДП "Вовчанське ЛГ" Набока Олександр Григорович привітав зі святом та вручив цінні подарунки, а також вручив квіти жінкам рятувальницям.