ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

«Близько тисячі учасників ярмарки, сотні майстрів мистецтва і народної творчості, десятки колективів ще раз довели те, що Харківська область була і завжди буде молодим, сучасним, креативним, волелюбним і працьовитим краєм»

 

Традиційний Великий Слобожанський ярмарок  відбувся 29 та 30 вересня 2018 року на відкритому майдані  презентаційно-виставкового центру «Радмір-Експохол» міста Харкова.

Цьогоріч на ярмарку Вовчанський район представляли ДП "Вовчанське лісове господарство", ДП ДГ «Гонтарівка», ТОВ «Олімп», ФОП Чижов С.О., ФОП Лаптєв Л.В.,ФОП ДайнекоФ.М., ФОП Семенчев С.А., ФГ «Юпітер» ТОВ «АББА-СГЛС».

Вовчанщина представила Вовчанський район на чолі з головою Вовчанської  районної державної адміністрації Віталієм Мірошником делегацію почесних гостей на чолі з головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною та запросив відвідати яскравий  виставковий  павільйон  Вовчанського  району. Їх вітали діти українською  жартівливою  піснею «Ходить гарбуз  по  городу»,  яка злетіла в небесну блакить і подарувала всім присутнім гарний настрій.

30 вересня, у день підведення підсумків Великого Слобожанського ярмарку -  2018, Вовчанський район був визнаний переможцем в  5 номінаціях.