ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Вовчанський район відсвяткував 95-річчя. На центральній площі Вовчанська міська рада, Старосалтівська об’єднана територіальна громада, селищні та сільські ради підготували для кулінарного конкурсу експозиції «Гостинне подвір’я» та «Козацькі страви». Школярі зробили виставку «Квіткове розмаїття Вовчанщини». Також на святі працювала пересувна експозиція «Туристична Харківщина». Більше  (850) восьмисот п’ятдесяти мешканців Вовчанського району взяли участь у флешмобі «Родинне коло».

Під час поїздки на Вовчанщину Юлія Світлична також завітала на головну площу райцентру, де відбулось святкування 95-річчя району. Керівник області привітала жителів Вовчанського району з такою датою та побажала Вовчанщині розвитку й процвітання, а її людям – здоров’я, щастя, успіхів та миру.

Завершилося свято фаєр-шоу, фейєрверком та виступом музикального гурту “НеАнгели”.

Сюжет можно переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=O0cfb3_eEAA