ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

У світі за наявністю мережі лісових автодоріг оцінюється цивілізованість країни. Дороги у лісових масивах надають багато можливостей для розвитку регіону, зручних умов для роботи і проживання населення. Позитивну роль добротні автошляхи відіграють у розвитку лісового господарства. Саме тому питання їх будівництва є дуже важливим.

З якою метою, де і якими зусиллями збудовані дороги у лісі на території ДП «Вовчанський лісгосп», розповідає директор Сергій Миколайович Пієв.

Увагу будівництву лісових доріг з-поміж інших обов’язків лісогосподарських робіт приділяємо завжди. Зокрема, у держлісгоспі за останні роки збудували понад 12 кілометрів доріг у лісництвах із ґрунтовим та щебеневим покриттям. Для чого їх створюємо та як обираємо місцевість? Перш за все, для власних потреб. Лісові автодороги мають забезпечувати безперебійний процес лісокористування, відновлення та охорони лісу. Транспорт – основна ланка діяльності і ведення лісового господарства. Ним користуємося при вивезенні деревини, реалізація якої є головним економічним питанням для підприємства та району. Важливим є своєчасний проїзд під’їзд до будь-яких віддалених місцевостей лісових масивів із метою захисту від порушників, пожеж. Але разом із тим наші дороги служать і місцевому населенню. Треба розуміти, що будівництво доріг – складна і об’ємна робота, вимагає певної підготовки, враховуючи складність рельєфу, виготовлення проектів і чималих коштів. Усі витрати за рахунок підприємства, а це понад 3 млн. гривень. Завжди націлюємось на її довготривале використання. Звичайно, сучасний лісовий транспорт вантажомісткий, тому беремо до уваги те, що усі дороги треба час від часу ремонтувати.

 

Директор ДП «Вовчанське ЛГ»                                                    Пієв С.М.