ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

В Україні щороку на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини проводиться Всеукраїнський тиждень права.

– 10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю ООН прийнято Загальну декларацію прав людини, яка є основою міжнародних стандартів у сфері прав людини. Вперше в історії було визначено коло основних прав і свобод людини. Крім основних прав людини, Загальна декларація прав людини докладно перелічує політичні, громадянські права і свободи людини, а також права в економічній, соціальній і культурній сферах.

– Цей день є знаковим і для українського суспільства, і для всього світового співтовариства.

Цього року тиждень права проходитиме з 10 по 14 грудня, відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2018 року № 681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права».

По ДП «Вовчанське лісове господарство» Всеукраїнський тиждень права проводитиметься відповідно до затвердженого «Плану заходів з проведення  Всеукраїнського тижня права». В його рамках з працівниками лісгоспу, лісництв та цехів відбудуться бесіди з питань реалізації і захисту прав людини з метою підвищення загального рівня правової культури та набуття працівниками необхідного рівня правових знань.

Таким чином, проведення цих заходів сприятиме тому, щоб громадяни не лише розширювали свої правові знання, але й училися їх застосовувати.