ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю. На порядку денному – розгляд ситуації щодо фактів незаконної вирубки лісів та полезахисних лісосмуг на території Харківської області.

В ході засідання члени комісії обговорили інформацію Харківського обласного управляння лісового та мисливського господарства, за даними якого ситуація з незаконними порубами в лісових насадженнях підприємств, які координуються обласним управлінням, покращилася.

Як повідомили фахівці управління, за дев’ять місяців поточного року було виявлено 146 випадків незаконних порубів, об’єм яких склав 708 куб. м. Виявлення винних у здійсненні порубів становить 42%, відшкодування збитків 5,6%.

«У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року кількість та обсяги незаконних порубів зменшилися – відповідно 57% та 39%. Збільшилися відсотки відшкодування збитків та виявлення винних у здійсненні незаконних порубів, відповідно 400% та 101%, – інформують представники управління. – До правоохоронних органів передано 73 матеріали щодо незаконних порубів об’ємом 670 куб. м. і збитками 5,1 млн грн».

Зі свого боку депутати, що представляють райони області, навели приклади численних незаконних вирубок та надали пропозиції щодо вчасного реагування на протиправні дії, а також виробили консолідовану позицію для уникнення у майбутньому подібних ситуацій в регіоні.

 
 
IMG_7329
IMG_7315
 
IMG_7328