ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Охорона праці – це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження життя, здоров’я і працездатності людини у процесі трудової діяльності.

В ДП «Вовчанське ЛГ» щороку працюють ФОП, які надають послуги в лісовому господарстві, пов’язані з небезпечними роботами. Протягом2018-2019 році всі керівники ФОП ( а їх 10 з чисельністю 54 робітники пройшли навчання в Навчально-методичному центрі з професійно-технічного навчання робітничих кадрів та з охорони праці ТОВ «ЦС ТИСК ПЛЮС».

Щороку лісгосп проводить підвищення кваліфікації лісової охорони запрошує для проведення Пат «Учбово-курсовий комбінат» м.Харків.

Навчання проводиться з використанням сучасних методик навчання: аудіовізуальних, комп’ютерних навчально-контрольних систем, з використанням авто екзаменатору «Охорони праці» НВП «Протек», що дозволяє в повному обсязі та максимально в доступній формі викладати навчальний матеріал.

В Рубіжанському цеху переробки, який працює в дві зміни, щоденно виконують завдання 40 працівників. Так за 2018 рік реалізації виробів переробки склала 9880 тисяч грн. (2017 рік – 4643 тисяч грн..)

При перевірці стану охорони праці в Рубіжанському цеху переробки заступником начальника управління (головний інженер) Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Тимочко І.Я. позитивно було відмічено умови праці, забезпеченість спеціальним одягом, підвезення робочих з міста Вовчанськ до Рубіжанського цеху переробки.

Таке відношення позитивно позначається і на виконанні роботи. Так при реалізації за січень цього року 2903 тисяч грн.. цех переробки виконав 1109 тисяч грн. - 38%