ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Перед початком наради директор ДП «Вовчанське ЛГ» Пієв Сергій Миколайович проінформував присутніх про підсумки наради обласного управління, яка відбулась 12 квітня. Було запропоновано переглянути цінову політику на деревину та при необхідності переглянути ціни на деревину дуба з врахуванням рівня цін, яки склались на ринку деревини в Україні.

Перше питання: роботу лісгоспу у пожежонебезпечний період. Пожежонебезпечний період - частина року, у межах якої виникають лісові пожежі (з моменту сходження снігового покриву до настання стійкої вологої осінньої погоди або утворення снігового покриву).  На підприємстві була проведена велика робота для підготовки до пожежонебезпечного періоду. Кожне лісництво доповіло про готовність до даного періоду.

Друге питання весняна лісокультурна компанія. Ще з минулого року лісівники подбали про лісо насіннєвий фонд. Значна увага з боку інженерного складу та лісничих лісництв приділяється догляду за постійними лісо насіннєвими базами, заготівлі, обліку, зберіганню насіння. Вирощування посадкового матеріалу, створення лісових культур, яких створено за осінь 2018 та весну 2019 більше 30 га.

Розглянули питання про необхідність зменшення залишків продукції, стан плану рубок, відведення лісосічного фонду на 2020 рік та інше.

На завершення технічної наради виступив перед присутніми директор Вовчанського підприємства теплових мереж Романцов Яким Іванович зі словами подяки до керівництва лісгоспу, що в складні часи для підприємства теплових мереж, яке виробляє теплову енергію для більшої частину міста Вовчанська та всіх соціально-важливих об’єктів (лікарні, дитячі садки, школи і т.п.)

ДП «Вовчанське лісове господарство» надавало деревину дров’яну непромислового призначення в кредит, що дало змогу Вовчанському підприємству теплових мереж оновити техніку та провести модернізацію. Це дало змогу на теперішній час повністю розрахуватись за поставлену продукцію та розраховуватись надалі без особливого навантаження для підприємства теплових мереж. Пієв Сергій Миколайович наголосив, що Державне підприємство завжди іде на зустріч коли це стосується громадян, також проінформував, що ціни на дрова у Вовчанському лісгоспі найнижчі у Харківській області.