ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

10 травня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, в якому взяв участь голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець.

 

На засіданні депутати заслухали інформацію про хід виконання районних програм, а саме: Програми з питань захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності, Комплексної програми соціального захисту населення, Програми надання медичної допомоги дітям, хворим на рідкісні (орфані) захворювання та розглянули Програму правової освіти населення для затвердження.

Також обговорили проекти рішень про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік та про погодження ліміту на заготівлю другорядних лісових матеріалів на 2019 рік ДП «Вовчанському лісовому господарству».

Членами постійної комісії районної ради запропоновано розглянуті проекти рішень винести на розгляд сесії районної ради.