ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Весною завжди у всіх господарників розпочинає кипіти робота. Ось так і у директора ДП «Вовчанське лісове господарство» Пієва С.М. прибавилось чимало робіт та клопоту. Окрім звичайних справ, на Сергія Миколайовича покладено ще цілий ряд відповідальних депутатських завдань. Знаючи сумнозвісні події на всю Україну, що трапилось в селі Високопілля Валківського району Харківської області, у зв’язку зі спалахом і поширенням коронавірусу COVID-19 (в зазначеному селі 2 людини померли і 9 із підтвердженим діагнозом захворювання на сьогодні), Сергій Миколайович постійно тримає контакт по телефону із сільським головою Світланою Шумейко та мешканцями села. Зараз село на жорсткому карантині, встановлені пропускні пункти для обмеження в’їзду і виїзду людей. Саме зараз ці люди потребують підтримки і допомоги. 26 квітня, поминальна неділя, для багатьох мешканців села Високопілля була особливою. Депутат Харківської обласної ради Сергій Миколайович Пієв приготував 30 пакунків для ізольованих, хворих, самотніх та тих, що кожного дня ризикують своїм здоров’ям (листоноші, медпрацівники).

Закупив необхідні продукти харчування, ліки, вітаміни, фрукти, миючі  засоби, ,рукавички і маски.

Все це було привезено на пропускний пункт, а далі передано людям, які перебувають на самоізоляції. Важко передати словами хвилювання і вдячність цих людей. Зі сльозами на очах вони дякують своєму улюбленому депутату Пієву С.М. Бажають всім здоров’я і якнайшвидшого закінчення страшного вірусу. Бережіть себе і рідних.