ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

29 травня під керівництвом голови ХОДА відбулась робоча нарада з керівниками районів Харківщини. Під час заходу Олексій Кучер звернувся до голів РДА з вимогою приділити особливу увагу контролю у питаннях боротьби з незаконним вирубуванням лісів. Він нагадав, що цю проблему порушив минулого року під час візиту на Харківщину Президент України Володимир Зеленський. Олексій Кучер відзначив, що для недопущення незаконного вирубування у регіоні вже зроблено багато, але важливо, щоб ситуацію контролювали на місцях. «Ви на місцях володієте оперативною інформацією щодо вирубування лісів. Я минулого тижня пролітав гелікоптером над деякими районами. На жаль, місцями ми бачимо, що вирубування продовжується, – зауважив Олексій Кучер. – Тому, будь ласка, приділіть особливу особисту увагу цій ситуації. Якщо органи правопорядку не реагують, оперативно повідомляйте про це. Нам необхідно завершити це ганебне явище незаконного вирубування – жодне дерево у незаконний спосіб після того, як ми завершимо цю боротьбу, не буде зрубане». Голова області наголосив на персональній відповідальності керівників районів за роботу в цьому напрямку. «До мене стікається дуже багато інформації з приводу незаконного вирубування – реагують на ці факти у прокурорі області й Службі безпеки України. Водночас я б хотів отримувати таку оперативну інформацію та швидке реагування від голів районів на місцевому рівні», – підкреслив голова ХОДА.