ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

23 червня 2020 року голова держлісагентсва України Андрій Заблоцький представив нового очільника управління – Віталія Склярова.


Незважаючи на відсутність «лісового» керівництва, область наразі в лідерах по боротьбі з незаконною вирубкою лісів. Сподіваюся, з Віталієм Скляровим ми тільки пришвидшимо цю боротьбу - наголосив Голова Харківської ОДА Олексій Кучер під час відеоконференції с головою Державного агентства лісових ресурсів України Андрієм Заблодським та присутніх керівників лісогосподарських Державних підприємств.

Ключове завдання нового начальника облуправління - організувати прозору і ефективну роботу в регіоні.
Особливий фокус - підприємства, які "обросли" публічними скандалами. Випадків, коли директорів ловлять на хабарях, а керівника обласного управління терміново переводять до іншої області перед приїздом Президента України не має бути. Моя толерантність до такого нульова.

Харківщина одна з лідерів за незаконними рубками. Минулого року вони склали майже 41,1 тис. кубометрів на суму шкоди більше 351 млн гривень. Відголоски такого «господарювання» є і зараз, працюємо з правоохоронними органами щодо конкретних випадків.

Нами вже розроблено законопроект, який дозволить повністю викорінити це ганебне явище. Він унеможливить підробку документів та дозволів щодо заготівлі та реалізації деревини, впровадить 100% сертифікацію виробів на експорт та відповідальність за закупівлю та використання деревини нелегального сумнівного походження. Документ вже на опрацюванні профільного екокомітету в парламенті.

Триматиму на особистому контролі роботу в цій області!

Голова Державного агентства лісових ресурсів України                       Андрій Заблодський