ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

17 липня 2020 року під керівництвом директора ДП "Вовчанське ЛГ" Пієва Сергія відбулась технічна нарада головних спеціалістів та керівного складу

Доповідач по першому питанню Ситнік В.О. – головний економіст

Щодо підведення підсумків за 1 півріччя 2020 р., можна відмітити що в порівнянні з минулим роком економічні показники знизились  по об’єктивним причина, які не залежать від підприємства, а саме: дозвіл на проведення рубок головного користування був підписаний в лютому 2020 року, а на санітарні рубки в кінці березня 2020 року. Крім того відсутність споживачів на початку року та святкові канікули основного споживача дров’яної деревини промислового призначення ТОВ «Свісс Кроно», введення карантину в зв’язку з пандемією. Показники 2 кварталу виконані в повному обсязі. Також головний економіст звернулась до лісництв, з проханням вчасно надавати в бухгалтерію Акти приймання – передачі лісосік по кожному кварталу та виділу.

Доповідач по другому питанню Набока О.Г. – головний лісничий

Стосовно стану відведення лісосічного фонду на 2021 р. відповідно до Додатку 1, разом по ДП «Вовчанське ЛГ», станом на 17.07.2020 р. залишилося та необхідно здійснити відведення в таких обсягах до 31.07.2020 р.:

ОСВ - 44 га.

ПРЧ – 111,8 га.

ПРЖ – 27,7 га.

ПРХ - 60,7 га.

СРВ – 1119,2 га.

СРС – 33,3 га.

Доповідач звернув увагу на стан проведення відводів по Рубіжанському лісництву, Старосалтівському лісництву та Хотімлянському лісництву. На даному етапі робота ведеться на достатньому рівні. Всім іншим лісництвам звернути увагу на проведення даного виду робіт, для вчасного виконання плану в зазначений термін.

Доповідач по третьому питанню Темніков В.Г. – провідний інженер з ОП

Станом на 17.07.2020 р.  доповідачем було проведено огляд лісництв по підготовці до  зимового періоду.  Після огляду можна відмітити, що  всі лісництва підготовлені до зимового періоду 2020-2021 р., але було виявлено декілька зауважень.  Що стосується заготовки дров, то увагу необхідно звернути лісничим таких лісництв:

  • Чайківське лісництво не заготовлено дров на опалювальний період.,
  • Старосалтівське лісництво  - заготовлені дрова необхідно попиляти та зложити до дровнику.
  • Жовтневе лісництво – побудувати дровник, заготовлені дрова попиляти та зложити до дровнику, а також побудувати літній душ, для робочих.

Всім лісництвам звернути увагу на стан  приміщення котелень, котли та димоходи.

Доповідач по четвертому питанню Смачило С.В. - Головний інженер

Обговорювалися питання про залишки  лісопродукції (а саме зменшення залишків дров’яної деревини м’якої породи), стан ведення заготівлі лісопродукції та виконання планових показників всіх запланованих заходів по лісгоспу та в розрізі структурних підрозділів (лісництв). Особливу увагу приділити проведенню  вчасного догляду за протипожежними розривами, мінералізованими смугами.  Дотриманню в належному стані рекреаційні зони відпочинку.

На підставі вищезазначеного, головуючий нарадою ВИРІШИВ:

  1. Лісничим всіх лісництв підготувати списки про залишки лісопродукції та надати інформацію до лісгоспу. Термін – до 31.07.2020 р.
  2. Всім лісництвам приділити увагу зменшенню залишків дров’яної деревини м’якої породи (їх реалізацію). Термін – найкоротший термін
  3. Майстрам, кожного з лісництв знаходитись на лісосіках при здійсненні заготовки та відпуску лісопродукції. Термін –  постійно
  4. Головному економісту звернути увагу на перегляд та моніторинг цін на лісопродукцію. Термін – найкоротший термін
  5. Лісничим всіх лісництв привести до належного стану рекреаційні зони відпочинку. Термін – найкоротший термін
  6. Лісничим всіх лісництв проводити догляд за протипожежними розривами, мінералізованими смугами. Термін – постійно