ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович ознайомився з роботою Задонецького лісництва Зміївського лісгоспу, що на Харківщині.

«Гарним показником є відновлення лісів. Особливо те, що висаджують мішані ліси – хвойні та листяні. На території лісництва функціонує тепличний комплекс для вирощування саджанців. Переконаний, що лісівники мають найбільше уваги приділяти відтворенню та збереженню лісового фонду. Також проінспектував роботу з охорони лісу від пожеж. Зокрема, оглянув дві спостережні вежі, одна з яких обладнана відеокамерою», - повідомив Василь Кузьович.

Окрім того, він відвідав Жовтневий лісгосп, де перевірив ефективність використання пожежних модулів.

«Запобігання лісовим пожежам у літній період є одним з найголовніших завдань лісівників. Нагляд за пожежною ситуацією в лісах Харківщини здійснюється з 32 пожежно-спостережних веж, щоправда лише 11 обладнані телесистемами спостереження», - зазначив Голова Держлісагентства.