ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

17 вересня в в малому залі Харківської обласної державної адміністрації відбулось засідання круглого столу з актуальних проблем лісової галузі області та шляхів їх вирішення.

На початку заходу керівник області Олексій Кучер повідомив, що під час візиту на Харківщину Президент України Володимир Зеленський відзначив певні позитивні зрушення в боротьбі з незаконним вирубуванням лісу.

«Ви знаєте, що це питання знаходиться на особливому контролі Глави держави. Саме на Харківську область Президент звернув особливу увагу, й майже кожного разу, коли я з ним зустрічаюсь, він ставить питання: як просувається наша спільна боротьба з цим негативним явищем, - розповів Олексій Кучер. - Хочу наголосити на тому, що ми до кінця не побороли вирубування, тому вам необхідно зосередитися на цій боротьбі».

Керівник області також привітав усіх присутніх з нагоди професійного свята та вручив лісівникам відзнаки ХОДА.

«Я зичу, в першу чергу, здоров’я та витримки - повноцінного розуміння й відповідальності», - сказав присутнім Олексій Кучер.

Серед нагороджених - декан факультету лісового господарства Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва Микола Ведмідь. Прийнявши відзнаку, він наголосив на важливості контролю та співпраці працівників галузі та керівництва області.

«Мені приємно, що після тих ганебних подій, які були в лісовому господарстві Харківської області, зараз є позитивні зрушення, - відзначив Микола Ведмідь. - Я впевнений: якщо адміністрація буде тримати на контролі те, як працюють лісівники, будуть зрушення на краще. Ми маємо повернути довіру людей до лісової галузі».