ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Щороку в третю неділю вересня в Україні відзначається День працівника лісу.

Саме з цієї нагоди, напередодні професійного свята, працівників лісової галузі Вовчанського району привітали заступник голови райдержадміністрації Кирило Оксень та голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець. У своєму вітальному слові керівники району побажали лісівникам миру, міцного здоров’я, щастя, добра, нових професійних здобутків.

 

Почесними грамотами заступника голови Вовчанської районної державної адміністрації та голови Вовчанської районної ради за сумлінну працю та особистий внесок у розвиток лісового господарства вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства району, високу професійну майстерність та з нагоди Дня працівника лісу були нагороджені кращі працівники ДП «Вовчанське лісове господарство». Крім того, Почесною грамотою був нагороджений керівник підприємства ДП «Вовчанське лісове господарство» - Сергій Пієв, депутат Харківської обласної ради.

 

Кирило Оксень та Анатолій Степанець подякували керівнику підприємства за якісну роботу і надану підтримку щодо вирішення проблемних питань соціального та економічного розвитку району, а також висловили надію на подальшу плідну співпрацю та успішний розвиток підприємства   ДП «Вовчанське лісове господарство».