ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

В жовтні 2020 року виповнюється вісім років як Пієв С.М. очолює ДП "Вовчанське лісове господарство ". Лісгосп під його керівництвом незмінно залишається одним із провідних підприємств у системі Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства, лісовій галузі України.

Пієв С.М.– депутат Харківської обласної ради VІІ скликання, нагороджений численними відзнаками, зокрема, Почесною грамотою Верховної Ради України та Почесною відзнакою Харківської обласної ради "Слобожанська слава" . Та головне – його, як керівника і як людину, знають і поважають жителі нашого району та області – за чесність, державницьку позицію, ефективність у веденні лісогосподарювання, соціальну відповідальність перед суспільством.

Пієв С. М. з колективом Вовчанського лісгоспу діє на високому професійному рівні і на результат, з відповідальністю перед країною та суспільством за підпорядковані йому державні ліси.

Вовчанський лісгосп, його виробничі підрозділи всі ці 8 років продовжують змінюватися на краще завдяки людям, які натхненно творять справу свого життя під керівництвом ініціативного директора лісгоспу Пієва С.М.

Тож нехай Ваш потужний заряд активності, оптимізму, бадьорості заряджає Ваше велике й добре серце, кожного з нас! Дякуємо Вам за все зроблене на благо людей, на благо району, області, України!

Та найбільша нагорода для Вас як справжнього лісівника – тисячі гектарів високопродуктивних лісів, які служитимуть майбутнім поколінням!

 

З повагою

трудовий колектив ДП «Вовчанський лісгосп»