ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Згідно наказу за № 2від 04.01.2021 року  по ДП «Вовчанський  лісгосп» Харківського ОУЛМГ,  24 та 25 лютого комісією лісгоспу під головуванням головного лісничого Олександра Набоки, проведено навчання з лісовою охороною з питань ведення лісового господарства, захисту лісів від шкідників і хвороб лісу, проведення комплексу робіт, спрямованих на поліпшення  санітарного стану лісів. Обговорено  основні завдання щодо підготовки до лісокультурної кампанії весни  2021 року, особливу увагу  звернули на вивчення технічних умов на класифікацію лісоматеріалів та правил пожежної безпеки в лісах.

 

Працівники лісової охорони, в ході підготовки та здачі екзаменів, показали гарні результати, а головне поглибили свої знання в лісівничій справі для використання їх в своїй практичній роботі.