ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Напередодні відзначення Міжнародного дня лісів  та початку проведення Акції Держлісагенства «Створюємо ліси разом, 19 березня інженером лісових культур І. Радюк та лісничим Чайківського лісництва Д.Боженко Державного підприємства «Вовчанське лісове господарство» ,в колективі молодих лісівників Вовчансько-Хутірського шкільного лісництва проведено лекцію на тему: Ліс-важлива складова в житті людини», в ході якої учасники дізналися про основні лісоутворюючі породи Вовчанського краю, терміни збору лісового насіння, та основні вимоги до садіння лісу, догляд за молодими деревами, з цікавістю довідалися про щорічний обсяг відтворення лісівниками України  понад 40 тис. га лісів, а це 200 млн. дерев, зокрема Вовчанський лісгосп кожного року висаджує більше 300 тис. сіянців та саджанців. Обговорено важливу тему недопущення порушення правил пожежної безпеки в лісах та їх засмічення.

В подарунок для шкільного лісництва ліцею отримали інформаційні плакати та солодкі подарунки.

Адміністрація ДП «Вовчанське ЛГ»