ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Вовчанське лісове господарство

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас

на сайті Державного підприємства

"Вовчанське лісове господарство”.
Сподіваємося, що на нашому Інтернет-представництві Ви зможете отримати необхідну, цікаву і корисну інформацію про життя та діяльність нашого підприємства.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

25 серпня 2021 року відбулась технічна нарада під керівницвом директора ПІЄВА Сергія за участю заступника диретора, головного лісничого, лісничих, головних спеціалістів, начальників цехів переробки.

Перед початком наради ПІЄВ Сергій привітав присутніх з 30-ти річчям Незалежності України.

По питання перспективи виконання плану рубок доповів начальник відділу л/господарства Лебеденко М.О.

Підготовка лісосік під лісовідновлення на наступний 2022 рік, догляд за лісовими культурами проінформувала інженер лісових культур Радюк І.О.

Головний лісничий НАБОКА Олександр пройнформував присутніх про хід виконання плану відводів на 2022 рік

Провідний інженер з ОП Темніков В.Г. доповів про підготовку до осінньо-зімового періоду 2021-2022, ремонтні роботи, завезення дров, чищення димоходів

Також відповідно до Указу Президента України вiд 01.06,2021 р. за №228/2021 року "Про деякi заходи щодо збереження вiдтворення лiсiв"  та на виконання заходів передбачених наказом Харкiвського обласного управлiння лiсового та мисливського господарства" №56 вiд 05.08.2021 р, директор наказав Лiсничим лiсництв разом з майстрами лiсу провести детальне 100% обстеження нелiсових земель (галявини, яри, балки, пустирi, круті схили, рiдколiсся) за матерiалами лiсовпорядкування станом на 01.01.2021 р.. на предмет проведення на них лiсорозведення.